Друзі привіт:) Маємо круті дерев’яні розвиваючі абетки.?

Шукаємо дропшиперів!

Як працює дропшипінг?

1. Оленка виставила фото товарів у себе на сайті та в інстаграмі, за ціною 350 грн. В Оленки багато друзів які мають маленьких діток.
2. Подруга Оленки, Оксана, має доньку, якій вже час починати вчити літери, їй дуже сподобалась така розвиваюча абетка. І вона запитує Оленку:
– Де можна купити таку абетку зі вставними буквами, щоб дитина і гралася і відразу вчилася?
– Можеш купити в інтернет-магазині “Шустрік” за ціною 350 грн. Але якщо купиш в мене, то я зможу отримати свою комісію, в розмірі 125 грн. Вони відправляють наложним платижем, тому зможеш оглянути та оплатити товар при отримані на пошті. Оксана погодилась та замовила в Оленки абетку.
3. Оленка дізналася всі необхідні дані для доставки і відправила їх нам. Наступного дня, ми відправили Оксані, дерев’яну абетку. І всі залишилися задоволенні.
4. Оксана подумала, а чому б мені теж так не спробувати продавати, і також порекомендувала своїм друзям дерев’яну абетку. За що й отримала свою частину грошей)

Де ви можете продавати дерев’яні абетки?

Основна частина наших замовлень поступає від простих людей (не інтернет-магазини) які просто виставляють наші товари на своїх сторінках в соціальних мережах, їхні друзі, знайомі, роблять постійні замовлення. Декілька популярних місць:

 1. Сторінка інстаграм
 2. Групи у фейсбук, вк, та інших
 3. На своєму ютуб каналі
 4. Дошки оголошень
 5. Тематичні форуми дитячі

У нас є 3 види дерев’яних абеток:

 • Українська
 • Російська
 • Англійська

Ми даємо якісні фото для сайтів (на білому фоні та без фону). Розумне ціноутворення для дропшиперів, та можливість заробити на хорошому товарі, який зараз в тренді.

Прайс та умови

По будь-яким питанням пишіть на пошту: bizik.shustrik@gmail.com або за контактами на сайті, з приміткою “Дропшипінг”

Оптові замовлення:

 • Замовлення в дитячі садки
 • Замовлення в мережі кафе з дитячими зонами
 • Замовлення благодійних організацій
 • Оптові замовленя в магазини
 • Оптові індивідуальні замовлення
 • тощо

Якщо ви хочете зробити оптове замовлення розвиваючих дошок (бізібордів), зв’яжіться з нами за телефоном для обговорення всіх деталей:

+38 (093) 85-62-593
+38 (098) 33-72-949  (Viber)

 

 

Поділитися